Özel Çağdaş Anasınıfı-İlkokul- Ortaokul İletişim Numarası: 0222 310 00 80
10Eylül 2019
ÖZEL ÇAĞDAŞ ANADOLU VE FEN LİSEMİZDE GÖRKEMLİ AÇILIŞ

“EVİMDEN AYRILMAMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUM”

Özel Çağdaş Okulları Fen ve Anadolu Lisesi 2019/2020 eğitim yılı açılış töreni okulumuzun konferans salonunda veli katılımıyla gerçekleşti.
Sunuculuğunu Edebiyat Öğretmenimiz Bengi Yeşilçayırlı’nın yaptığı törende Okul Müdürümüz İsmail SAMUR eğitim tecrübelerini bizlerle paylaştı. ESBAV Yönetim Kurulu Başkanımız Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’in konuşmasında eğitimin önemini vurgulayarak değerli tavsiyelerde bulundu. Törenimiz Matematik Öğretmenimiz Süha Erkal’ın ilk ders konuşmasıyla devam etti. Lise öğrencilerimizi temsilen, geçmiş yıllarda da okulumuzda eğitim görmüş Kuzey Sönmez, lise eğitimine de burada devam edecek olmanın heyecanını “Evimden ayrılmamanın mutluluğunu yaşıyorum.” sözleriyle ifade etti.
Programımız Müzik Öğretmenimiz Yılmaz Lekesizgöz liderliğindeki okul koromuzun söylediği marşlar ve öğrencimiz Yağmur Şavaş’ın şiiriyle sonlandı. Eğitim yılına büyük coşku ve heyecanla başlayan Özel Çağdaş Lisesi olarak ana sınıfı , ilkokul ve ortaokul yöneticilerimize , öğretmenlerimize ve öğrencilerimize yeni eğitim öğretim döneminde başarılarla dolu bir yıl geçirmelerini dileriz.


 Özel Çağdaş Okulları | Eskişehir